FOTO/ E dashura e Abraham e çmendur pas Romës: Ju bëtë histori

schedule22:08 - 6 Maj, 2022

schedule 22:08 - 6 Maj, 2022

“Jam shumë krenare”, shkroi Leah Monroe në Instagram.

Partnerja e sulmuesit anglez nuk i mungon as një ndeshje e Romës dhe nga tribunat e Olimpico në rrjetet sociale feston kështu pas ndeshjes mes Romës dhe Leicester. /abcnews.al/