FOTO/ Biznese të mbyllura dhe rrugë bosh, si u zgjua Tirana pas festimeve të fundvitit

schedule09:50 - 1 Janar, 2020

schedule 09:50 - 1 Janar, 2020

Tirana është zgjuar e qetë dhe e zbrazur sot pas festimit të natës së ndërrimit të viteve deri në orët e para të datës 1 janar.

Gazetari i Abc News Maksi Rama sjell fotot nga qendra e kryeqytetit, i cili është krejtësisht bosh.

Po ashtu, dyqanet dhe lokalet kanë mbyllur qepenat, kurse të paktë janë ata banorë që lëvizin rrugëve të zbrazura të Tiranës.

Më poshtë ju sjellim atmosferën orëve të para të janarit në Tiranë: