FOTO/ Bernabeu po merr formë

schedule23:35 - 24 Janar, 2023

schedule 23:35 - 24 Janar, 2023

Për herë të parë, Real Madridi foli për planet për rindërtimin e stadiumit Santiago Bernabeu në vitin 2017, por hapat e parë u hodhën vetëm në vitin 2019.

Punimet janë të dukshme në çati, e cila do të hapet dhe mbyllet.

Ja katër fotot që klubi ka postuar sot klubi madrilen. /G.D abcnews.al/