Fier, kamioni del nga rruga, 1 i plagosur

13:07 | 02/06/201913:070

Një kamion ka dalë nga rruga në aksin rrugor Levan-Fier dhe drejtuesi i mjetit ka mbetur i plagosur.

Aksidenti ka ndodhur paraditen e sotme në vendin e quajtur “Kthesa e Levanit”.

50 vjeçari që u lëndua është dërguar në spitalin rajonal të Fierit dhe sipas mjekëve nuk paraqet rrezik për jetën.

Një grup hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit./ABC News Albania 24/7


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono