Feston 22-vjetorin, Rina Balaj merr suprizën e këndshme nga partneri

schedule21:20 - 27 Janar, 2021

schedule 21:20 - 27 Janar, 2021

Rina Balaj feston sot 22-vjetorin e lindjes. Këngtarja kishte paralajmëruar ndjekësit në rrjete sociasle për këtë ditë të veçantë teksa tregonte vazhdimisht surprizat dhe dhuratat e marra gjatë këtyre ditëve. Kjo ditë e veçantë e ka gjetur artisten së bashku me partnerin e saj në Turqi, Sin Boy.

Por krahas dhuratave të miqve, nuk ka munguar as një suprizë e këndshme nga Sin Boy. Rina ka publikuar një video në Instastory, në të cilën shihen një buqetë me trëndafila dhe dhurata nga marka e njohur “Alexander McQueen”.

 

Përveçse partnerë në jetën reale, Rina dhe Sin Boy janë bërë bashkë dhe në muzikë. Dueti i parë i tyre ishte “Gigi” dhe prej asaj kohe, ata kanë sjellë disa duete të tjera. Ndërkohë, Rina po përgatitet të sjellë projektin e ri që mban titullin “Bad Rosita”. /abcnews.al