Festojnë përvjetorin e martesës, Ami i dedikon Ermalit fjalët më të ndjera

schedule17:47 - 10 Shtator, 2022

schedule 17:47 - 10 Shtator, 2022

Sot është një ditë e veçantë për çifti e njohur, Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi. Ata festojnë përvjetorin e martesës dhe kanë vendosur të udhëtojnë drejt kryeqytetit italian, Romës.

Ka qenë Ami që ka ndarë disa foto tepër të ëmbla, duke bërë edhe urim tepër të ndjerë.

“Gezuar përvjetorin e marteses dashuria ime, bashkeudhetari im i jetes! @ermalmamaqiofficial
Me ty ne cdo kohe, bashke ne suksese apo sfida ,jeta eshte nje eksperience jashtezakonisht e bukur!
Te Dua!”, ka shkruar ajo krahas fotove.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Amarda Toska (@amardatoska)

Çifti shumë i dashur nga publiku janë prindër të dy fëmijeve, Joelit dhe Sias./abcnews.al