Fejohet djali i David Beckham, zbulohet si e priti familja lajmin

schedule13:47 - 11 Korrik, 2020

schedule 13:47 - 11 Korrik, 2020

Djali i David Beckham, 21 vjeç, është fejuar me të dashurën e tij Nicola Peltz, 25 vjeçe.

Kanë qenë vetë David dhe Victoria i kanë dhënë bekimin e tyre për t’u martuar.

Sipas DailyMail, ky moment ka qenë vërtetë emocionues për familjen Beckham.

Çifti ishin në lidhje për rreth nëntë mua, ndërsa Brooklyn më herët kishte lidhje me aktoren Chloe Moretz dhe modelen Hana Cross, të dyja në moshën 23 vjeç.

Ata shpesh ia shprehin dashurinë njëri-tjetrit në rrjete sociale, duke ndarë edhe fotografi romantike./abcnews.al