Fatos Klosi intervistë në ABC News

schedule21:54 - 31 Tetor, 2017

schedule 21:54 - 31 Tetor, 2017

I ftuar në studion e “Mbrëmje në ABC News” Fatos Klosi, ish-Drejtori i Shërbimit Informativ Shtetëror. Diskutim mbi reagimet e dorëheqjes së drejtorit aktual të SHISH dhe ngjaret më të rëndësishme politike në vend.