Fati i shoferit të çmendur shqiptar

18:30 | 01/05/201918:300

Shoferi i çmendur shqiptar Shpëtim Qelia, i cili po ndiqte një taksi dhe më pas u përplas nga një makinë tjetër dhe përfundoi jashtë rrugës, u burgos.

37-vjeçari ndoqi taksin e Makinerisë Mbretërore me shpejtësi në qendrën e qytetit Middlesbrough.

Ndërsa ndjekja arriti deri në Newport Road, makina e Qeliat një Ford Focus u nxor nga rruga nga një makinë tip Skoda Octavia, duke u përplasur në një mur me tulla.

I pandehuri u paraqit në gjykatën në ku pranoi akuzat e ngritura ndaj tij. Ai u burgos për tre vjet e gjysmë burg./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono