Erinda Ballanca intervistë në ABC News

schedule22:08 - 24 Nëntor, 2017

schedule 22:08 - 24 Nëntor, 2017

E ftuar në “Mbrëmje në ABC News”, avokatja e popullit Erinda Ballanca. Diskutim mbi impresionet në detyrën e re dhe problematikat e para me të cilat është ndeshur në këtë detyrë./abcnews.al