Enca tregon dy vendet që i kanë lënë më shumë përshtypje në botë

schedule21:50 - 21 Janar, 2022

schedule 21:50 - 21 Janar, 2022

Këngëtarja e njohur, Enca i ka dhënë mundësinë fansave të saj të bëjnë pyetjet që dëshirojnë. Pyetjet kanë qenë të shumta, që nga preferencat deri te projektet e ardhshme muzikore.

E pyetur se cili qytet/shtet i ka lënë më shumë përshtypje dhe i ka pëlqyer më shumë, ajo ka dhënë dy vende të kundërta nga njëra-tjetra.

“Dubai & Moska.

Dubai: Super pastër, super rregulla, super sigurt, super fun, super investime, multi-nacional, qendër biznesi.

Moska: E bukur dhe ndryshe nga vendet e Europës”, ka shkruar Enca, duke i dhënë kështu edhe një këshillë ndjekësve në Instagram për t’i vizituar.

Kujtojmë që projekti i fundit i Encës ishte ai me titull “Rakia”, i cili rezultoi shumë i suksesshëm./abcnews.al