Emisioni “Pressing”, 15 Nëntor 2018

schedule10:56 - 16 Nëntor, 2018

schedule 10:56 - 16 Nëntor, 2018

Nisi këtë të enjte në ABC News emisioni sportiv “Pressing”. Nën drejtimin e Gerti Çarçanit puntatën e parë u diskutua rreth kombëtares dhe ndeshjes ndaj Skocisë të vlefshme për Ligën e Kombeve.

Të ftuar në studio ishin: Hasan Lika, trajner futbolli; Einxhi Shkira, modele; Ervin Baku gazetar sportiv dhe Perlat Musta, ish-futbollist i kombëtares. Ndërkohë në lidhje driekte nga Tirana ishte Fatmir Mëneri gazetar sportiv, ndërsa nga shkodra Edi Martini, specialist futbolli. Në studio u zhvillua gjithashtu një lidhje direkte me skype nga Roma, me mesfushorin e kombëtares Odise Roshi./abcnews.al