Elektricisti në Fierzë humb jetën në shtyllë

schedule18:47 - 24 Shkurt, 2019

schedule 18:47 - 24 Shkurt, 2019

Një elektricist ka humbur jetën në Fierzë pasi ra në kontakt me energjinë elektrike. Sipas policisë, incidenti ka ndodhur rreth orës 17:00 kur elektricisti 34-vjeçar me iniciale P. C. ka rënë në kontakt me energjinë elektrike. Grupi hetimor ka mbërritur në vendngjarje dhe po kryen të gjitha veprimet për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje./abcnews.al