Elbasan, kapet me kokainë pronari i llotos sportive

schedule11:18 - 2 Nëntor, 2017

schedule 11:18 - 2 Nëntor, 2017

Policia e Elbasanit mbi bazën e informacioneve të marra në rrugë operative bënë arrestimin në flagrancë 46 vjeçarin Arzen Dehari. Arrestimi i tij u be pasi ne lagjen “Brigada 17 Sulmuese” gjatë kontrollit në lokalin e tij “Loto Sporti u gjetën 11 gramë kokainë  dhe një peshore elektronike. Lënda narkotike dhe peshorja elektronike, u sekuestruan në cilësinë e provës materiale. Materialet i kaluan Prokurorisë Pranë Rrethit Gjyqësor Elbasan për veprime të mëtejshme për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.