EKSKLUZIVE/ “Babi abuzon seksualisht me mua”, “Piranjat” sjellin historinë tronditëse të incestit në familjen shqiptare

schedule18:36 - 7 Qershor, 2022

schedule 18:36 - 7 Qershor, 2022

“Piranjat” kanë ekspozuar para publikut disa histori me pedofilë, të cilët kërkonin të kryenin marrëdhënie me minorenë, duke çuar drejt arrestimit të disa prej tyre.

Kësaj radhe “Piranjat” vjen me një histori akoma më të rëndë, ku përfshihet incesti.

“Piranjat” show mbetet me shpresën që viktimat e abuzimeve të tilla, të gjejnë ndihmën psikologjike dhe sociale për të cilën kanë nevojë, dhe ky sensibilizim i shoqërisë t’i ndihmojë sadopak për të nisur një jetë të re.

Për më shumë detaje, na ndiqni sot në orën 21:01 në ABC dhe në 22:31 në T7. Emisionin mund ta gjeni edhe në website-in apo aplikacionin abcnews.al