Ekipi i Lushnjës me trajner të ri, emërohet Agim Canaj

schedule18:28 - 5 Janar, 2022

schedule 18:28 - 5 Janar, 2022

Në fushën e stadiumit të Lushnjës “Roza Haxhiu”, Kryetarja e Bashkisë së Lushnjës dhe njëkohësisht Presidentja e klubit të Lushnjës, prezantoi sot dy prurje të reja.

Trajneri i ri i ekipit u emërua Agim Canaj dhe shef klubi u emërua Marjus Sula./ h.ll/abcnews.al