Einxhel zbulon si i quan Dj Dagz dhe Big Mamën

schedule19:44 - 2 Mars, 2022

schedule 19:44 - 2 Mars, 2022

Ditëlindja e Big Mames ka mbledhur disa nga personazhet më të komentuar të momentit, kryesisht të fushës së muzikës dhe televizionit.

Këngëtarja ka festuar e rrethuar nga njerëz, të cilët i konsideron shumë pranë zemrës. Padyshim, nuk kishin si të mungonin edhe ish-banorët e “Big Brother VIP”.

Ndër ta ishte edhe çifti shumë i dashur nga publiku, Dj Dagz dhe moderatorja, Einxhel Shkira. Kjo e fundit publikoi në Instastory një foto të Big Mames dhe Dagz dhe i quajti me një fjalë “kinga”.

Kujtojmë që lidhja mes dyshes është komentuar pafund, pasi jo të gjithë besonin te ndjenjat e tyre./abcnews.al