Einxhel-Beniadës: Përqafoje Donaldin se mos të shpëton te zinxhiri tjetër

schedule14:23 - 25 Janar, 2022

schedule 14:23 - 25 Janar, 2022

Einxhel vazhdon të mbajë mëri për faktin se askush nuk e shpëtoj Dagzin te zinxhiri që u zhvillua natën e spektaklit të kaluar. Madje, sot ajo nisur ditën me thumbime ndaj Donaldit.

Ka qenë Beniada që e ka zgjuar aktorin me një përqafim. Ai ishte ende i shtrirë në krevat, teksa modelja njohur shkoi dhe e përqafoi dhe e pyet se si është.

Në këto momente ndërhyri Einxhel, duke thumbuar.

“Përqafoje se mos të shpëton te zinxhiri tjetër, ta kesh, se nuk i dihet jetës”, i thotë moderatorja-Beniadës./abcnews.al