Egnatia zyrtarizon mesfushorin brazilian

schedule16:49 - 26 Korrik, 2022

schedule 16:49 - 26 Korrik, 2022

Egnatia ka nënshkruar një kontratë me mesfushorin brazilian, Fernando Medeiros.

26-vjeçari ka nënshkruar një kontratë për 1 sezon me ekipin e Rrogozhinës.

Më parë, Medeiros ka qenë pjesë e Santos, Botafogo, Vila Nova, Audax, Bahia dhe Portimonense./ h.ll/abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KFEgnatia (@egnatia.al)