Edicioni Veror zhytet në detin e Jalës

schedule20:48 - 8 Gusht, 2018

schedule 20:48 - 8 Gusht, 2018

Edicioni Veror bën një vizitë në bregun e famshëm të Jalës për të provuar eksperiencën nën ujë me Ozain Blu. Një episod i paharrueshëm, teksa kamera regjistroi pamjet më të bukura nënujore të bregdetit tonë. U njohëm me brendësinë e ujrave të kristalta dhe gjallesave që jetojnë në të. Gjithashtu, u bë dhe pastrim nga mbeturinat apo sendet e hedhura në det nga pakujdesia e pushuesve. U njohëm dhe me sinjalistikën nënujore, për të pasur një zhytje sa më të këndshme dhe pa frikë./abcnews.al