Edicioni Veror 5 gusht 2018

schedule08:38 - 6 Gusht, 2018

schedule 08:38 - 6 Gusht, 2018

Në Edicionin Veror të së dielës është transmetuar për herë të parë në Televizion ekspedita në “Shpellën e Anglezit”. Fation Plaku zbuloi  sekretet e Karaburunit.

Për të vijuar më pas me intervistën e studion verore të ABC News me aventurat verore të Shakohoxhës në ekran dhe të pathënat e gazetarit të dashur të sportit.

Në këtë edicion u njohëm edhe me disiplinën e re të fitness-it, Pilates që po pushton botën, i cili ju ndihmon të fitoni balancën.

Dhe në fund hermetikja e showbiz-it Kida rrëfeu çmenduritë më të mëdha, ndërsa foli edhe për jetën private. /abcnews.al

https://youtu.be/7wggzNo0jlc