E quajtën vajzën Atara, Turi tregon kuptimin dhe se kush e zgjodhi mes tij e Orindës

schedule16:55 - 1 Shtator, 2021

schedule 16:55 - 1 Shtator, 2021

Ditën e djeshme, producenti i njohur Turjan Hysko zhvilloi një mini-intervistë në Instastory, duke iu përgjigjur pyetjeve të ndjekësve.

Padyshim që pyetjet më të shumta kanë qenë rreth të bijës, e cila erdhi në jetë në fillim të muajit korrik.

LEXO EDHE: Nga portreti i vajzës deri te numri i fëmijëve që dëshiron, Turi rrëfehet për herë të parë pasi u bë baba

I pyetur se kush e ka zgjedhur emrin e vogëlushes mes tij dhe Orindës, Turi tregoi që ishte ai që e pagëzoi vajzën me emrin Atara.

Më tej, ai shpjegoi edhe kuptimin e emrit që do të thotë:

“Atarah, meaning “crown” Atara, a former genus of gossamer-winged butterfly (Atarah, që do të thotë “kurorë” Atara, një lloj i fluturës me krahë”./abcnews.al

l.k/abcnews.al