E pyesin se cili koleg puth më mirë, aktorja e njohur befason me zgjedhjen

schedule09:45 - 24 Shtator, 2020

schedule 09:45 - 24 Shtator, 2020

Sharon Stone i ka surprizuar të gjithë me deklaratën e fundit.

Në një intervistë për emisionin ‘Watch What Happens Live’, aktorja 62-vjeçare u pyet se kush puthte më mirë dhe më keq në xhirime.

Edhe përgjigja e Stone ka qenë e menjëherëshme, duke u shprehur se puthja më e mirë ishte Robert De Niro.

“Robert De Niro  ishte puthja më e mirë. Ai ishte aktori që unë admiroja më shumë. Mbase sepse e vlerësoja maksimalisht për këtë aftësi të tij”,tha aktorja pa u menduar gjatë.

Kujtojmë që të dy aktorët kanë luajtur bashkë në filmin Kazino të vitit 1995, drejtuar nga Martin Scorsese.

Ajo, gjithashtu shtoi, se të gjitha puthjet e tjera në skena ishin shumë pak në krahasim me atë Robert De Niro-s. l.k/abcnews.al