E pabesueshme: Otamendi ka bërë tatuazh Messin duke prekur Kupën e Botës

schedule17:37 - 31 Mars, 2023

schedule 17:37 - 31 Mars, 2023

Çmenduria për Messin dhe Kombëtaren e Argjentinës nuk ndalet dhe nuk ka provë më të madhe se ajo që bëri Nicolas Otamendi.

Në një lëvizje për të nderuar kapitenin dhe shokun e tij të skuadrës në Albiceleste, ai vendosi të bënte një tatuazh të 36-vjeçarit duke prekur trofeun e Kupës së Botës.


Krijimi i jashtëzakonshëm i Otamanettit nuk mund të mungonte nga Messi i cili tha: “Pashë shumë gjëra që ata bënë për mua, por për një shok skuadre, një mik si Nico Otamanetti, të bëjë këtë tatuazh është më se e veçantë. Shumë faleminderit Ota”. /G.D abcnews.al/

Burimi: Sport FM