“E kam me skuadrën dhe klubin, ky është ilaçi i Partizanit”

schedule22:45 - 14 Qershor, 2020

schedule 22:45 - 14 Qershor, 2020

Luftëtari pësoi një humbje të thellë, 8-1 nga Partizani. Në Gjirokastër sigurisht nuk janë ndjerë mirë, sidomos ata që panë dy vite më parë bluzinjtë të shënonin pesë gola në portën e të kuqve.

Gentian Nora, ish-drejtori sportiv i Luftëtarit, është prekur nga kjo humbje e thellë dhe kujton humbjen që i kishin shkaktuar Partizanit.

Ai pretendon, se pas golit të pestë kishin nisur të qarkullonin topin, ndërkohë që nuk mungon edhe një thumbim për lojtarët dhe drejtuesit e klubit kryeqytetas. / abcnews.al