VIDEO/Shënon Tirana me penallti, mbyllet pjesa e parë 1-0

schedule20:46 - 25 Tetor, 2021

schedule 20:46 - 25 Tetor, 2021

Është mbyllur pjesa e parë në “Air Albania” midis Tirana-Partizani me rezultatin 1-0.

Një ndeshje me intesitet të lartë dhe plot emocione.

Tirana ka shënuar në minutat shtesë të pjesës parë me një penallti të akorduar nga VAR.

Vesel Limaj ekzekuton saktë penalltinë dhe kalon në avantazh Tiranën./abcnews.al