Përfshihet nga flakët automjeti në afërsi të Ishmit

schedule15:38 - 9 Gusht, 2020

schedule 15:38 - 9 Gusht, 2020

Një automjet është përfshirë nga flakët në afërsi të Ishmit në Durrës, teksa ishte duke ecur në një terren malor.

Dyshohet se nga flakët janë lënduar personat që kanë qenë brenda në automjet.

Dy zjarrfikëse nga Durrësi dhe Fushë-Kruja janë nisur drejt vendngjarjes.

Nuk dihet ende shkaku që ka shkaktuar këtë incident./abcnews.al