Ndërron jetë një i burgosur në Shënkoll të Lezhës

schedule09:04 - 7 Tetor, 2022

schedule 09:04 - 7 Tetor, 2022

Një 49-vjeçar ka ndërruar jetë në burgun e Shënkollit në Lezhë. Mësohet se viktima është Gëzim Qepa i datëlindjes 25.04.1973, lindur në Berat. Ky person ishte me masë mjekësore “Mjekim i detyruar”.

Njoftohet se viktima ka mbërritur në IEVP Shënkoll në 27.11.2021 me vendim të Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Berat për veprën penale “Vjedhje me dhunë”.

Njoftimi:
IEVP Shënkoll, Lezhë, ndërron jetë shtetasi me masë mjekësore “Mjekim i detyruar” Gëzim Qepa i datëlindjes 25.04.1973, lindur dhe banues në Berat.

Ka mbërritur në IEVP Shënkoll në 27.11.2021 me vendim të Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Berat për veprën penale “Vjedhje me dhunë”./abcnews.al/