I vihet tritol kamionit të 53-vjeçarit gjatë natës në Vlorë, çfarë thotë policia

schedule07:10 - 13 Gusht, 2022

schedule 07:10 - 13 Gusht, 2022

Një sasi lënde plasëse ka shpërthyer kamionin e një 53-vjeçari në Vlorë.

Burime nga policia bëjnë me dije se ngjatja ka ndodhur pak para mesnatës, rreth orës 23:30 në fshatin Tragjas, Orikum.

Në kamionin e parkuar të A. C., 53 vjeç, ka shpërthyer një sasi e vogël lëndë plasëse, ku si pasojë ka vetëm dëme të vogla materiale, thuhet në njoftim.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e Policisë dhe grupi hetimor ku vijon veprimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

/Abcnews.al/