E ekzekutuan me armë zjarri, pamjet nga vendi ku u gjet i vdekur 45-vjeçari në Peqin

schedule13:13 - 17 Tetor, 2021

schedule 13:13 - 17 Tetor, 2021

Një person u gjet i vrarë në Peqin këtë të diel. ABC ka siguruar pamjet nga vendi ku u gjet i vdekur personi në fjalë, pranë lumit Shkumbin në lagjen Çezmë.

Raportohet se viktima është një burrë rreth 45-vjeç, ende i pa identifikuar.

Ndërkohë policia ka ngritur grupe kontrolli në të gjithë zonën me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit/ve. /abcnews.al/