E bija feston ditëlindjen, Taulant Balla ndan si rrallëherë foton e ëmbël familjare

schedule14:03 - 21 Tetor, 2020

schedule 14:03 - 21 Tetor, 2020

Dita e sotme është e veçantë për kreun e Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla. Vajza e tij, Melani feston ditëlindjen dhe mbush 3-vjeç.

Ka qenë vetë Balla që ka publikuar një foto shumë të ëmbël në Instagram, ku shfaqet me të bijën dhe bashkëshorten, Irisin.

Ata shihen më të lumtur se kurrë dhe duke i gëzuar këtij momenti special në familjen e tyre.

View this post on Instagram

Best birthday girl😍#MelaniBalla

A post shared by Taulant Balla (@taulantballaps) on

Kujtojmë që Balla ka edhe një djalë më të madh, me të cilin ka publikuar disa herë imazhe të ndryshme. l.k/abcnews.al