Dzeko me COVID-19, “takimi” me fëmijët bëhet “hit” në internet

schedule21:18 - 6 Nëntor, 2020

schedule 21:18 - 6 Nëntor, 2020

“Hajde në shtëpinë time”, i shkruan më shaka Francesco Totti, ndërkohë që Edin Dzeko duhet të izolohet për shkak se ka dalë me COVID-19.

Sulmuesi boshnjak humb duelin me Genoa dhe këto ditë duhet të mos takojë askënd. Pjesa më e vështirë është qëndrimi larg fëmijëve.

Partnerja e tij, Amra Dzeko, ka postuar një video në rrjetet sociale dhe Edin shikohet duke u përshëndetur me dy fëmijët e tij nga dritarja. /abcnews.al