Dyshimet mbi të ardhmen, Neymar “shuan” zërat duke sqaruar gjithçka

schedule18:12 - 23 Korrik, 2022

schedule 18:12 - 23 Korrik, 2022

Pas shumë thashethemeve mbi të ardhmen e tij, Neymar së fundmi ka folur dhe ka treguar se nuk është i interesuar për t’u larguar nga PSG gjatë kësaj vere.

Ylli Brazilian në një intervistë është shprehur se ndihet mirë te kampionët e Francës.

Pak javë më parë zërat për largimin e tij bënë bujë të madhe, me shkakun se Mbappe nuk donte në skuadër.

“Dua të qëndroj. Askush nga klubi nuk më ka thënë se nuk jam jashtë planeve për të ardhmen. Nuk e di çfarë planesh kanë për mua. Dua të qëndroj”, tha ai./abcnews.al