Dybala: Rinovimi im mund të presë, tani Juve ka probleme të tjera

schedule08:31 - 6 Dhjetor, 2021

schedule 08:31 - 6 Dhjetor, 2021

Përtej fjalëve dhe supozimeve, rinovimi i Dybala në fakt mbetet një temë e nxehtë.

Është larg mbylljes dhe argjentinasit sic e dimë i skadon kontrata aktuale në qershor. Javët e fundit ka pasur disa takime mes agjentit të tij dhe drejtuesve të Juventusit, kontakte shpesh të përcaktuar si fitimprurëse, por që nuk çuan në nënshkrimin e shumëpritur.

Një sinjal, siç është zbuluar javët e fundit, për një hendet midis kërkesës dhe ofertës që ende nuk është plotësuar.

Tani gjithçka ka nisur të ngadalsohet: “Rinovimi im mund të presë ”, tha vetë Dybala në fund të ndeshjes kundër Genoas. “Juve në këtë moment ka çështje të tjera për të trajtuar ,” përfundon ai. /abcnews.al