Durrës, policia ne dy operacione, sekuestrohen heroine, kanabis, dhe tre vetë në pranga

schedule10:41 - 27 Tetor, 2017

schedule 10:41 - 27 Tetor, 2017

Tre persona u arrestuan gjatë dy operacioneve të policisë së Durrësit “Vazhdimësia dhe “Mafsheq”. Gjithashtu është suekstruar një sasi heorine prej 117 gramë heroine dhe afro 23 kg kanabis sativa. Janë sekuestruar peshore elektronike, vlera monetare dhe aparate celularë. Të arrestuarit janë Nderim Mona 52 vjeç, Arjan Abdyli 20 vjeçe nga Durrësi dhe Lik Kabili 64 vjeç nga Kruja.