Duke performuar në skenë, Dj Vicky tregon kur i gjuajtën me Red Bull në kokë

schedule18:51 - 9 Mars, 2019

schedule 18:51 - 9 Mars, 2019

Dj i njohur shqiptar, Dj Vicky, ishte i ftuar këtë të shtunë në emisionin “Thumb”. Mes batutash dhe humorit, nga bari i emisionit dhe nën shoqërinë e një gote alkooli, ai tregoi dy nga momentet kur ka qenë shumë i pirë.

“Njëherë që jam pirë shumë shumë, kam qenë në një lokal nate këtu në Tiranë që nuk është më. Kisha pirë aq shumë saqë mora mikrofonin dhe filloja të shaja. Po shihja pronarin në kokërr të synit. E bëra njëherë dy herë, herën e katërt më erdhi Red Bulli në kokë. S’e harroj kurrë më erdhi me slomotion. Pastaj s’e bëra më.

Dhe një gjë tjetër që nuk e harroj kurrë sa të kem jetë. Kam qenë duke luajtur në Kosovë dhe jo u piva dhe mbaj mend që rrija në vend dhe më ikte pamja. Pasi luajta e gjej veten të shtrirë në park me çorapet në xhep”, tha ai./abcnews.al