Dueti i verës, Geti bashkon “forcat” me këngëtarin e njohur

schedule19:57 - 24 Qershor, 2021

schedule 19:57 - 24 Qershor, 2021

Getoar Selimi po vjen me një projekt të ri muzikor. Lajmin e ka konfirmuar vetë ai përmes një postimi të fundit, duke zbuluar se artisti me të cilin ka bashkëpunuar në këtë këngë është Stine.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy)

“Andiamo”, titullohet kënga, data e publikimit të së cilës ende nuk është bërë e ditur.

“Po vjen shumë shumë shpejt. Geasy feat Stine-Andiamo”, ka shkruar Getoari.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy)

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Geti është “Para para”, në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun dhe Majk. Bashkëpunimi i të tre artistëve deri tani numëron mbi gjashtë milionë klikime në YouTube./abcnews.al