Dua Lipa vazhdon të bëjë krenarë shqiptarët, do të jetë pjesë e albumit të artistes së njohur

schedule13:17 - 16 Shtator, 2020

schedule 13:17 - 16 Shtator, 2020

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa do të jetë pjesë e albumit më të ri të Miley Cyrus, të titulluar “She is Miley Cyrus”.

Këtë lajm e ka konfirmuar vetë këngëtarja për “The Edge”.

“Nga Dua Lipa te Billy Idol, dua të them se ju mendoni se po bëj shaka, por jo. I kam Dua dhe Billy Idol në të njëjtin album, dhe kjo është menduar të luhet në një festival”, u shpreh ajo.

Dua dhe Miley e kanë treguar shpesh miqësinë me njëra-tjetrën. Ky hap mesa duket vulosi gjithçka mes vajzave. Dua e ftoi Miley-n të performonte vitin e kaluar në “Sunny Hill Festival” në Prishtinë dhe ajo e ndezi atmosferën me performancën e saj. l.k/abcnews.al