Dua Lipa dhe i dashuri marrin vendimin e rëndësishëm

schedule22:16 - 2 Shtator, 2019

schedule 22:16 - 2 Shtator, 2019

Dua Lipa dhe Anwar Hadid janë një prej çifteve më të komentuara të momentit. Pas dy muajsh, ata e kanë çuar lidhjen e tyre në një hap tjetër. mediat rozë raportojnë se ata kanë vendosur që të jetojnë sëbashku.

Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe 20-vjeçari do të marrin me qira një apartament në New York, që të kalojnë sa më shumë kohë sëbashku, duke parë edhe punën e madhe që kanë.

Dua dhe Anwar e bënë publike lidhjen e tyre gjatë një eventi në Britani në Korrik. 24-vjeçarja kishte vetëm një muaj nga ndarja me ish-të dashurin Isaac Carew, me të cilin pati një lidhje prej rreth katër vitesh./abcnews.al