“Do të hyjmë fort në merkato”, Idrizi sqaron situatën te Flamurtari

23:24 | 13/01/202023:240

Administratori i Flamurtarit, Sinan Idrizi, ka folur për merkaton e bllokuar të Flamurtarit, duke thënë se gjithçka është një shantazh i palo-avokati, i cili ka mbrojtur Danilo Alves. Sipas Idrizit, Flamurtari do të bëjë merkato të fortë që në këtë muaj janar.

Kam biseduar sot me Bashkinë e Vlorës dhe me Federatën Shqiptare të Futbollit. Ne do të ndërhyjmë fort në merkato. E përsëris, ne do të bëjmë merkato të fortë. Neve na ka dënuar një palo-avokat, që ka mbrojtur Danilo Alves.

Unë kam folur në telefon me këtë palo-avokat dhe më ka thënë që nëse do të ndodhë, nëse jo, e probleme tjera. E vërteta është që kjo është shantazh. Unë e përsëris këtë gjë, mos e kini merak, do të bëjmë merkato të fortë këtë muaj”,/abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono