Djali i Miriam dhe Albanit bën 2 vjeç, këngëtarja ndan fotot e ëmbla: Do të dua sa të kem frymë

schedule17:38 - 14 Janar, 2022

schedule 17:38 - 14 Janar, 2022

Duam, djali i Miriam Canit dhe Alban Skënderaj feston 2 vjetorin e lindjes. Këngëtarja ka ndarë disa foto të ëmbla familjare në rrjete sociale, ku shihen të lumtur pranë njëri-tjetrit. Ajo i ka dedikuar gjithashtu dhe disa fjalë të ëmbla.

“Gëzuar ditëlindjen tënde të dytë drita e mamit. Do të DUAM sa të kemi frymë”, kanë qenë fjalët e këngëtares. Për 1 vjetorin e lindjes, dyshja e famshme i dedikuan vogëlushit të tyre dhe një këngë me titullin “Sa shumë të dua”.