Djali i Dr. Florit feston ditëlindjen, Landi Hysi i bën urimin super të veçantë

schedule11:53 - 9 Shtator, 2020

schedule 11:53 - 9 Shtator, 2020

Djali i Dr. Flori feston sot ditëlindjen dhe nuk kishin si në këtë ditë të mungonin urimet e shumta. Mes tyre ka pas edhe personazhe të njohur, miq të ngushtë të të atit të ndjerë. Ata kanë treguar shpesh herë që fëmijët e Dr. Florit nuk do të jenë kurrë vetëm.

Pjesëtari i grupit “Ëest Side Family”, Landi Hysi, ka publikuar në Instagram një urim të ëmbël për vogëlushin.

Ai publikoi një foto të Danjelit, i cili mbushi 6-vjeç, duke i shkruar krahas postimit fjalët më të veçanta.

 

“Dje. Sot. PËRGJITHMONË! Gëzuar Dani. Dhe mbaj mend që ashtu siç ke emrin, ashtu është!

VETËM Zoti është gjykatësi yt!”, shkruan Landi krahas postimit.l.k/abcnews.al