Ditët e fundit të Donald Trump, çfarë po ndodh brenda Shtëpisë së Bardhë

schedule21:49 - 14 Janar, 2021

schedule 21:49 - 14 Janar, 2021

Donald Trump ka bërë fotografitë e fundit me stafin e Shtëpisë së Bardhë para largimit, sipas Washington Post.

Këshilltari i lartë i presidentit për çështjet tregtare, Peter Navarro, u pa gjithashtu duke hequr dje një foto të Trump dhe Presidentit Kinez Xi Jinping nga Shtëpia e Bardhë.

Ngjarjet janë dy shenja të tjera që presidenti dhe ekipi i tij po merren ngadalë me faktin se Trump do të largohet me të vërtetë nga Shtëpia e Bardhë dhe kanë mbetur vetëm gjashtë ditë. /abcnews.al