Dikur cilësohej si një nga vajzat më të bukura të Bllokut, “rikthehet” mbesa e ish-diktatorit (FOTO)

schedule09:55 - 20 Janar, 2022

schedule 09:55 - 20 Janar, 2022

Valbona Hoxha, mbesa e ish-diktatorit Enver Hoxha është rikthyer në vëmendjen e mediave. Pas një kohe të gjatë mungesë, ditën e djeshme ajo ka ndarë në rrjetin social Instragam një foto.

Disa vite më parë ajo ishte shumë e përfolur për shkak të hireve të saj duke u konsideruar si një ndër vajzat më të bukura të Bllokut.

Aktualisht ajo ndodhet në Vjenë, ushtron profesionin si mjeke psikoterapiste dhe është nënë e dy fëmijëve. /abcnews.al