Digjet makina e anëtarit të Këshillit Bashkiak në Tepelenë

schedule10:30 - 21 Shkurt, 2018

schedule 10:30 - 21 Shkurt, 2018

Në Tepelenë është djegur makina e anëtarit të Këshillit Bashkiak i zgjedhur i PD-së. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës poshtë shtëpisë sëavokatit Xhaferr Meçe.  Policia ka ngritur dyshime se është një zjarrvënie e qëllimshme, pasi xhami i makinës është i thyer. Xhaferr Meçe është anëtar i PD-së dhe anëtar i Këshillit Bashkiak nga kjo forcë politike./abcnews.al