Digjet gjatës natës një automjet në Sarandë

schedule08:08 - 7 Maj, 2021

schedule 08:08 - 7 Maj, 2021

Një automjet është djegur pjesërisht gjatë natës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.3 në Sarandë, ndërsa bëhet me dije se mjeti tip “Toyota” ishte në pronësi të M.A., banues po në këtë qytet.

Sakaq grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakun që ka sjellë rënien e zjarrit.

Sarandë/Informacion paraprak

Më datë 07.05.2021, rreth orës 03:00, në lagjen nr.3, Sarandë, ka rënë zjarr dhe është djegur pjesërisht një mjet i markës “Toyota”,  në pronësi të shtetasit M. A., banues në Sarandë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.

/abcnews.al/