Dhëndri hakmerret ndaj nuses ditën e dasmës, publikon videon ku e tradhton me kunatin e saj

schedule08:30 - 10 Gusht, 2022

schedule 08:30 - 10 Gusht, 2022

Një dhëndër ka “turpëruar” nusen në ditën e tyre të dasmës.

Ai publikoi një video ku dukej nusja duke e tradhtuar me kunatin.

Videoja e realizuar në vitin 2019 u rishfaq së fundmi në Tik Tok dhe ka shkaktuar bujë të madhe në internet.

Ngjarja ka ndodhur në Kinë.

Pasi dhëndri ekspozon videon para të ftuarve dëgjohet duke thënë: A ke menduar se nuk e dija këtë?

Më pas, shihet nusja duke i hedhur buqetën me lule. Por mënyra se si është hakmarrë dhëndri ka shkaktuar reagime në rrjet. Shumë përdorues ishin në anën e dhëndrit duke thënë se nusja mori atë që meritonte ndërsa të tjerë theksonin se ai thjesht dukej të kishte anuluar martesën./Abcnews.al/