Dëshironi të tërheqni para? Ky është objekti që duhet të merrni në shtëpinë tuaj përpara pranverës

schedule14:32 - 8 Shkurt, 2023

schedule 14:32 - 8 Shkurt, 2023

Simbolet e ujit janë thelbësore për të tërhequr bollëkun. Disponueshmëria dhe akumulimi i ujit, simbolizon grumbullimin e aseteve si shtëpia, prona, suksesi i biznesit etj.

Në këtë drejtim, do të ishte një ide e mirë të vendosni një ujëvarë ose shatërvan ose në veri, lindje ose veriperëndim të dhomës tuaj të ndenjes në apartament ose shtëpi. Kjo padyshim do të përmirësojë rrjedhën tuaj të energjisë, do t’ju sjellë paqe dhe stabilitet.

Mirë do të ishte të merrni edhe një akuarium, por këtu duhet të keni parasysh sasinë e peshkut që merrni, si dhe vendin ku e vendosni akuariumin. Nëse keni peshk në lindje, sugjeron mungesë të madhe të fatit. Lloji i këtyre kafshëve që dëshironi të mbani është vetëm zgjedhja juaj personale, por kombinimi më i mirë është tetë peshq të artë dhe një peshk i zi pastrues.

Nëse keni ndërmend t’i sillni këto gjëra në shtëpinë tuaj, bëjeni tani, në mënyrë që ato të grumbullojnë energji deri në pranverë. Pastrimi pranveror dhe vendosja e këtyre elementeve në shtëpi janë kombinimi perfekt për tërheqjen e parave dhe aktivizimin e energjisë pozitive./abcnews.al