Deputeti i PS uron Pavarësinë me foton e Enver Hoxhës, Alibeaj publikon mesazhet

schedule15:59 - 28 Nëntor, 2021

schedule 15:59 - 28 Nëntor, 2021

Deputeti i Partisë Sociaiste Bujar Çela ka uruar Ditën e Pavarësisë me foton e diktatorit Enver Hoxha. Nënkryetari i Partisë Demokratike, Enkelejd Aalibeaj, ka publikuar mesazhet nga grupi i Komisionit të Sigurisë në Whatsapp.

Postimi i Alibeajt:

Deputeti i PS, uron ditën e Pavarësisë me foton e diktatorit mbi flamur, Nënkryetari i PD,  Alibeaj, publikon foton

Ja se cfare poston Bujar Cela, deputet i PS, si urim per diten e pavaresise se shqiptareve: flamurin e shqiptareve me foton e diktatorit permbi te!

Ia ktheva pergjigjjen une dhe koleget e mi deputete te PD! E pra komunizmi, kjo fare e keqe, i ka rrenjet shume te thelle! Duhet urgjentisht dekomunistizim i shoqerise shqiptare!