Deportohen 82 shqiptarë nga Anglia dhe Franca

schedule17:33 - 5 Prill, 2018

schedule 17:33 - 5 Prill, 2018

Në Aeroportin e Rinasit mbërriti një “Charter” nga Anglia me 53 shtetas shqiptarë në bord, të kategorisë “deportiv”, të cilët janë gjetur me qëndrim të parregullt në Angli.

Gjithashtu pasdite mbërriti edhe një tjetër avion ‘Charter’ nga Franca me 29 shtetas shqiptarë në bord, të kategorisë “deportiv”, të cilët janë gjetur me qëndrim të parregullt në Francë dhe Belgjikë. /abcnews.al